About

0 likes received
0 comments received
0 best answers

kola Premjer lige BIH, FK Igman Konjic je danas poražen od ekipe Sloga Doboj rezultatom 0:2. Prva prava prilika na utakmici u 16. minuti. Bodul pokušao glavom… U okviru 7. kola m:tel Premijer lige BiH FK Igman igrat će protiv FK Sloga Merdian iz Doboja. Utakmica se igra ba MGM Farm Areni u Doboju kod Kaknja na… Jedinu utakmicu šestog kola Premijer lige u nedjelju odigrali su Posušje i Igman, a završeno je bez pobjednika, rezultatom 2:2. U prvih 20 minuta skoro nije bilo šansi, a onda… U okviru 5.

FK IGMAN KONJIC – Oficijalna web stranicaNAJAVA: FK Željezničar – FK IgmanNAJAVA: FK Željezničar – FK IgmanIgman i Sloboda podjelili bodoveIgman i Sloboda podjelili bodoveNAJAVA: FK IGMAN – FK SLOBODANAJAVA: FK IGMAN – FK SLOBODAPoraz Igmana u 7. kolu m:tel Premijer lige BiHPoraz Igmana u 7. kolu m:tel Premijer lige BiHNAJAVA: FK IGMAN – FK SLOGANAJAVA: FK IGMAN – FK SLOGA U okviru 9.

FK Željezničar – Zvanična internet stranica FOTO: Sjajan derbi i remi Želje i Sarajeva. Objavljeno prije 1 sedmica. Premijer liga BiH (9. kolo). 05.09.2022. FK Željezničar. 19:00. FK Igram